Kredi Haricinde Nereden Para Bulabilirim?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:11

Kredi Haricinde Nerede Para Bulabilirim? Kredi Çekmeden Para Bulabilir miyim?

Kredi haricinde para bulunacak tek bir yer vardır. O da eşiniz dostunuz ve akrabalarınız. Bu durumda sizin başka para bulabileceğiniz bir yer yoktur. Bazı ismi viski belli olmayan şirketler eğer faturalı hat kullanıyorsanız size nakit para sağlayabileceklerini beyan ettikleri ama herhangi bir nakit para sağlayamadıkları ortadadır. Bankalarla yaşadığınız kredi skorunuzun düşük olmasına bağlı olan sıkıntılardan dolayı eğer bankalardan kredi kartı veya kredi sağlayamıyorsanız başka nakit para alabileceğiniz bir yer bulunmamaktadır. Eğer ki kullanmış olduğunuz kredi kartı bükünüyorsa bu kartta ki size sağlanan kullanılabilinir limit içerisinden nakit avans çekerek te kendinize Laz’ım olduğu kadar nakit para sağlayabilirsiniz.

Bankadan Başka Nereden Nakit Para Bulabilirim?

bankadan-baska-nerede-para-bulabilirim

İnsanoğlu her zamanki paraya ihtiyaç duyar. Hiç ummadığımız zamanda birden para lazım olabilir. Bankalar size bu ihtiyaçlarınızı sağlar ve buradan kendi çıkarları doğrultusunda da sizden para kazanır. Verdiği kredi kartları ve krediler sonucunda sizden bazı miktarlarda para alır. Eğer ki herhangi bir bankayla problem yaşıyorsanız diğer bankalarda bu bilgilere ulaşabileceğinden size nakit para sağlamayacaktır. Bu durumda sadece ailenizden ve arkadaşlarınızdan borç para alabilirsiniz. Diğer bir olanakta sahip olduğunuz ve fazla kullanmamakta olduğunuz para edebilecek eşyaları satarak elinize para geçirebilirsiniz. Eğer bunları da yapamıyorsanız başka para elde edebileceğiniz bir olanak bulunmamaktadır.

Kredi Kartından Nasıl Nakit Sağlayabilirim

Eğer bankalar ile aranız iyiyse ve size kullanmak amacı ile bir kredi kartı verilmişse bu kredi kartı limitleri dâhilinde bankamatikten veya bankaların cep uygulamalarından hesabınıza nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Bu çekmiş olduğunuz nakit avansı da taksit sayısı çekerek taksitlerle geri bankaya ödeyebilirsiniz. Bu da dolaylı olarak size banka tarafından verilmiş olan bir borçtur.

Etiketler:, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir